7×7 SUMMER LEAGUE
De Zomercompetitie van Amsterdam
Jouw seizoen stopt niet in Mei!
Is jullie seizoen bijna ten einde? Geen zorgen! Powerleague gaat de gehele zomer met de grootste 7×7 competitie van Nederland. De Summer league wordt gespeeld op drie locaties in Nederland. Schrijf je team nu in voor de 3e zomer in Amsterdam.
Deze zomer wordt de 7×7 zomercompetitie van Amsterdam op de velden van AVV Zeeburgia en AVV Swift gehouden. Beide locaties beschikken over een goede kwaliteit aan kunstgrasvelden, nieuwe kantine en dakterras met uitstekende faciliteiten voor een gezellige 3e helft.
7×7 Zomer competitie AVV Swift
De zomercompetitie bij AVV Swift heeft 9 speelweken op de gekozen avond (6 weken op dinsdag) inclusief een 10e finale week op de aansluitende vrijdag avond. De dinsdag competitie heeft 6 speel avonden plus een finale week op vrijdag 2 augustus.
- Maandag competitie 17 juni t/m 16 augustus
- Dinsdag competitie 18 juni t/m 02 augustus
- Woensdag competitie 19 juni t/m 23 augustus
7×7 Zomer competitie AVV Zeeburgia
De zomercompetitie heeft 10 speelweken op de gekozen avond.
- Dinsdag competitie 11 juni 2019 t/m 13 augustus
- Donderdag competitie 13 juni 2019 t/m 15 augustus
AVV Zeeburgia – AVV Swift
Locaties Amsterdam
De competitie zit bijna vol! Meld je snel nog aan!
Volg de stappen voor een onvergetelijke voetbal competitie!
Hoe schrijf je jouw team in?
Hall of fame
De kampioenen van de zomercompetitie 2018!