Resultaten Woensdagavond 5 tegen 5 Competitie Utrecht

Wie kroont zich tot 5×5 kampioen van Utrecht? In Zuilen wordt elke woensdag gestreden om de felbegeerde punten.

Wie pakt de titel en wie wordt speler van het seizoen?

Volg hieronder live de ontwikkelingen van de competitie op Sportpark Zuilenselaan!

DIVISIE 1

RANGLIJSTEN

 TeamPWDLFAGDPts
1van Asperen FC10901105426327
2Purdey Saint Germain117046464021
3Display0301160568561218
4Energie Partners95134648-216
5Los Fabolosos Cadillacs124176368-513
6Pablo FC114075063-1312
7Foodfellas 2.073043136-59
8FC Das Hoogh112094595-506

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Pablo FC-van Asperen FC5 - 8
Display030-Los Fabolosos Cadillacs2 - 4
FC Das Hoogh-Energie Partners10 - 6
Thom Besa-Marc Moorsel2 - 7

TOP SCORERS

PLAYERTEAMAWARDS                  
Fabiovan Apseren FC3710284337
JoramPablo FC2234333222
SinoPurdey Saint Germain3332133220
Tomvan Apseren FC454417
RoyDisplay 030422312216
JanotFoodfellas 2.05612115
RonaldLos Fabolosos Cadilacs4126215
DakterPurdey Saint Germain23242114
Zepvan Apseren FC1123141114
Jellevan Apseren FC2333213

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1Fabiovan Asperen FC5
2JoramPablo FC5
3RoyDisplay0305
4DakterPurdey Saint Germain5
5StijnLos fabolosos Cadillacs3
6BartEnergie Partners2
7JanotFoodfellas 2.02
8AronEnergie Partners2
9Thomvan Asperen FC2
10DockterPurdey Saint Germain1

DIVISIE 2

RANGLIJSTEN

 TeamPWDLFAGDPts
1Foodfellas 2.0220012576
2van Asperen FC2200171166
3All Time Favorites210114593
4KV Oostende210116973
5Display030210111743
6Purdey Saint Germain100158-30
7Nightwalkers1001010-100

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand    
Sloddervos-De Kneus .110 - 1
Langemeijah FC-Sur5!1 - 11
De Gappies-FC Mediasat9 - 7

TOP SCORERS

PLAYERTEAMAWARDS
CarloAll Time Favourites15
PurdyST. Germain13
StevenFoodfellas 2.09
JanotFoodfellas 2.08
ChrisAll Time Favourites6
KayFoodfellas 2.06
KevinAll Time Favourites5
WalidST. Germain4
LeonFoodfellas 2.04
KyleAll Time Favourites2

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1StevenFoodfellas 2.02
2CarloAll Time Favourits1
3ChrisAll Time Favourits1
4KevinAll Time Favourits1
5JanotFoodfellas 2.01