Resultaten maandagavond competitie Rotterdam

Wie kroont zich tot 7×7 kampioen van Rotterdam? In de havenstad wordt elke week gestreden om de 3 punten.

Wie pakt de titel en wie wordt speler van het seizoen?

Volg hieronder live de ontwikkelingen van de competitie op Sportpark Duivesteyn!

DIVISIE 1

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1FC Banlieue870144133121
2Stanga United860245123318
3Victory FC84223223914
4FenerbAdtje841325141113
5Squad01084043830812
6Rotterdam Cowboys84043123812
7Sande FC81162141-204

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Sande FC-FC Banlieue2 - 9
Victory FC-Squad0108 - 2
Fenerbadtje-Stanga United4 - 2

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMGOALS
1PatrickFC Banlieue11
2Erik van RijthovenVictory FC11
3Richard LopezFC Banlieue9
4IvorStanga United8
5Wouter OomsSquad0107
6Jerry FortesFC Banlieue7
7BatwiStanga United6
8JorritStanga United5
9Joel van DalenVictory FC4
10HoogendornSquad0104

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1Richard LopesFC Banlieue4
2Wouter OomsSquad 0102
3PatrickFC Banlieue2
4BatwiStanga United2
5DavyFenerbAdtje2
6Florian LaurensFenerbAdtje1
7Joel van DalenVictory FC1
8HoogendornSquad 0101
9GijsVictory FC1
10Mike MeijerSquad 0101

DIVISIE 2

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1De Havenbonken1100100103
2Schiedam FC110011293
3Schwalbe FC11002113
4Groffa FC10101101
5Grootenbooer FC10101101
6IJsselbirds100112-10
7FC Knudde1001211-90

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Schwalbe FC-Ijsselbirds2 - 1
TOF Team-Grootenboer FC1 - 1
Schiedam FC-FC Knudde11 - 2

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMAWARDS
1Clint van SteeSchiedam FC4
2Marco BlomSchiedam FC2
3SanderSchwalbe FC1
4CoenSchwalbe FC1
5ColinIjsselbirds1
6Wesley RogeveenFC Knudde1
7Sam GeelenFC Knudde1
8Janyiek KoorgevenSchiedam FC1
9Peter van de Linde Schiedam FC1
10Roy BischopSchiedam FC1

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1CoenSchwalbe FC1
2Clint van SteeSchiedam FC1
3Tom van den BroekGrootenboer1