Resultaten maandagavond competitie Rotterdam

Wie kroont zich tot 7×7 kampioen van Rotterdam? In de havenstad wordt elke week gestreden om de 3 punten.

Wie pakt de titel en wie wordt speler van het seizoen?

Volg hieronder live de ontwikkelingen van de competitie op Sportpark Duivesteyn!

DIVISIE 1

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1FC Banlieue11100161174430
2Stanga United1070358174121
3Rotterdam Cowboys1060442271518
4Squad0101150650401015
5Victory FC104333730715
6FenerbAdtje1042432221014
7Sande FC103163542-710

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Victory FC-FC Balieue1 - 3
Fenerbadtje-FC Balieue3 - 4
Rotterdam Cowboys-Squad0106 - 1

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMGOALS
1Erik van RijthovenVictory FC13
2PatrickFC Banlieue11
3Jerry FortesFC Banlieue11
4Richard LopezFC Banlieue10
5IvorStanga United8
6Wouter OomsSquad0107
7BatwiStanga United6
8JorritStanga United5
9Douwe de VriesFenerbAdtje5
10Joel van DalenVictory FC4

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1Richard LopesFC Banlieue4
2Jerry FortesFC Banlieue3
3Wouter OomsSquad 0102
4PatrickFC Banlieue2
5BatwiStanga United2
6DavyFenerbAdtje2
7Erik van RijthovenVictory FC2
8Florian LaurensFenerbAdtje1
9Joel van DalenVictory FC1
10HoogendornSquad 0101

DIVISIE 2

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1IJsselbirds4301232219
2De Grasmappers3300215169
3Grootenbooer FC32105147
4Schiedam FC42022311126
5Schwalbe FC320112396
6Bjorn Letsch311114684
7FC Knudde3003222-200

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Grootenboer FC -Schwalbe FC2 - 0
Schiedam FC-De Grasmappers2 - 6
Ijsselbirds-FC Knudde9 - 0

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMAWARDS
1Clint van SteeSchiedam FC4
2Tom van den BroekGrootenboer FC3
3Marco BlomSchiedam FC2
4Jesper ElandIjsselbirds2
5Peter van de Linde Schiedam FC2
6BoukeDe Grasmappers2
7RicardoDe Grasmappers2
8SanderSchwalbe FC1
9CoenSchwalbe FC1
10ColinIjsselbirds1

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1RicardoDe Grasmappers1
2CoenSchwalbe FC1
3Clint van SteeSchiedam FC1
4Tom van den BroekFC Grootenboer1
5Bart BoonsFC Grootenboer1
6Jesper ElandIjsselbirds1
7Henk TimmermansIjsselbirds1
8Jelle GrootenboerFC Grootenboer1