Resultaten maandagavond competitie Rotterdam

Wie kroont zich tot 7×7 kampioen van Rotterdam? In de havenstad wordt elke week gestreden om de 3 punten.

Wie pakt de titel en wie wordt speler van het seizoen?

Volg hieronder live de ontwikkelingen van de competitie op Sportpark Duivesteyn!

DIVISIE 1

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts 
1Direct Results12101160253530
2Schiedam FC1274150321824
3FenerbAdtje138055344924
4Sande FC1262442241820
5In het hol van de leeuw136164234819
6italia 90134092544-1912
77 Eleven112092457-336
8tranga planga1220102460-366

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
7Eleven -Schiedam FC2 - 4
Italia 90-Tranga Planga5 - 3

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMGOALS
1DaanFenerbAdje21
2RobertIn het hol van de leeuw20
3ClintSchiedam FC17
4FerryDirect Results13
5Gianni MarangonItalia 9013
6Bart Direct Results12
7SjorsSchiedam FC9
8MarkSande FC9
9Tim Westdijk7Eleven8
10TomIn het hol van de leeuw8

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMGOALS
1RobertIn het hol van de leeuw5
2ClintSchiedam FC4
3DaanFenerbAdje4
4Gianni MarangonItalia 903
5FerryDirect Results3
6NicolaItalia 902
7SjorsSchiedam FC2
8Kay Burg7 Eleven2
9Luuk HermesDirect Results2
10KrisIn het hol van de leeuw1

DIVISIE 2

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1SDM139316685830
2Grootenbooer FC1374246153127
3IJsselbirds1372443212223
4Grasmappers1354452272519
5Schiedam FC135084046-615
6FC Knudde134274160-1913
7Schwalbe FC133373526912

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Ijsselbirds-De Grasmappers3 - 4
Schwalbe FC-Schiedam FC1 - 3
De Grasmappers-Knudde FC11 - 0

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMAWARDS
1BoukeDe Grasmappers8
2Bart BoonsGrootenboer FC7
3Clint van SteeSchiedam FC7
4StefanDe Grasmappers7
5Peter van de Linde Schiedam FC6
6RicardoDe Grasmappers6
7EwoutSDM5
8Jesper ElandIjsselbirds5
9SanderSchwalbe FC4
10JeffreySDM4

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS                  
1Bart BoonsFC Grootenboer11114
2RicardoDe Grasmappers1113
3Clint van SteeSchiedam FC1113
4Jesper ElandIjsselbirds112
5EwoutSDM112
6BoukeDe Grasmappers112
7CoenSchwalbe FC11
8Tom van den BroekFC Grootenboer11
9NickSDM11
10LarsFC Grootenboer11

DIVISIE 3

RANGLIJST

 TeamPWDLFAGDPts
1Direct Results87103452922
2Sande FC96122691719
3FC Losers951336231316
4V.C. Bossche Bol931528161210
5italia 9082151618-27
6De Grasmappers2002211-90

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
FC Losers-Grasmappers7 - 2
Italia 90-V.C.Bosche Bol1 - 1
Grasmappers-Sande FC0 - 4

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMGOALS
1JaapSande FC7
2DowanFC Losers7
3ToutanFC Losers6
4EvertFC Losers6
5DavidDirect Results5
6BartDirect Results5
7RobinFC Losers4
8SvenFC Losers3
9LarsDirect Results3
10KevinFC Losers3

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1JaapSande FC3
2DavidDirect Results2
3BartDirect Results2
4MarkSande FC2
5SvenFC losers1
6RobinFC losers1
7ToutanFC Losers1
8ThomasV.C.Bosche1
9PeterDirect Results1
10RoosendaalSande FC1