Resultaten 7×7 maandagavond competitie Utrecht

Wie kroont zich tot 7×7 kampioen van Utrecht? Onder de rook van Stadion de Galgenwaard wordt elke maandag gestreden voor elk punt.

Wie pakt de titel en wie wordt speler van het seizoen?

Volg hieronder live de ontwikkelingen van de competitie op Sportpark Koningsweg!

DIVISIE 1

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMAWARDS
1DavidAlvleesklierders1
2ThomasAlvleesklierders1
3DanielAlvleesklierders1
4LaurensHam&Eggs1
5LarsHam&Eggs1
6MikeEminent1
7LeoEminent1
8MelvinEminent1
9KennyspelbasFC Guido1
10TomFC Guido1

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1DanielAlvleesklierder1
2Mike Eminent1

RANGLIJSTEN

 TeamPWDLFAGDPts
1Alvleesklierder11003213
2Eminent10103301
3Club Deportivo de Madeira10103301
4Holambra FC00000000
5Ludo FC00000000
6Ham & Eggs100123-10

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Ham&Eggs-Alvleesklierders2- 3
Eminent-FC Guido3 - 3

DIVISIE 2

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMAWARDS
1AsmirBosna16
2HasanBosna15
3PimFC Badloe11
4Hennie TelFC Sterrenwijk7
5Vincent SpierParkeer de Bus6
6DanielFC de Kneus .16
7NikoOuzo Power6
8Justin ScheltensFC Sterrenwijk5
9AkisOuzo Power12
10Leendert van PlateringenFC Sterrenwijk5

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1HasanBosna4
2AsmirBosna3
3Pim van AppelFC Badloe2
4Ruben NoomeParkeer de Bus2
5JoostOuzo Power2
6PhilipFC de Kneus .12
7DanielFC de Kneus .12
8DuhanFC Badloe2
9NikoOuzo Power2
10Justin ScheltensFC Sterrenwijk1

RANGLIJSTEN

 TeamPWDLFAGDPts
1Bosna96033228418
2FC Sterrenwijk952242241817
3Ouzo Power951330141616
4FC. De Kneus 195133024616
5Parkeer de bus92251627-118
6FC Badloe92072548-236

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Ouzo Power-De Kneus1 - 2
Coco Bananus-FC Sterrenwijk3 - 2
Bosna-FC Badloe7 - 4