Resultaten Maandagavond 7-aside Competitie Eindhoven

Kijk snel naar alle live tussenstanden van de 7-aside voetbalcompetitie op de maandagavond in Eindhoven!

DIVISIE 1

UITSLAGEN

Thuis UitEindstand
Triple Double-Hunterboys / Retour jeans12 - 4
FC Ryanhoven-Team Dragon1 - 9
FC Lego-Team Dragon3 - 2
FC Lego-Tuter FC0 - 4

RANGLIJST

 TeamPWDLGFGAGDPTS
1Fc Meerhoven660032122018
2Triple Double650140172315
3FC Lego640230171312
4Team Dragon5203151146
5Hunterboys / Retour jeans6204262606
6Tuter FC52032124-36
77Boys1Cup62041527-126
8Ryanhoven FC60061055-450

TOP SCORERS

No.PLAYERTEAMGOALS
1NickyFC Meerhoven12
2Jorrik EilstraTriple Double12
3EricFC Meerhoven9
4Bart van VeghelTriple Double9
5ThomasHunterboys / Retour Jeans8
6Wesley VisserHunterboys / Retour Jeans8
7QuargFC Lego6
8Michiel LooijenwoodTriple Double5
9YassinFC Meerhoven5
10KadirTuter FC4

SPELER VAN HET SEIZOEN

No.PLAYERTEAMAWARDS
1ThomasHunterboys/Retour Jeans2
2NickyFC Meerhoven2
3Jorrik ElstraTriple Double2
4ErikFC Meerhoven2
5Bart van Veghel7Boys1Cup2
6TitiFC Lego 1
7KadirTuter FC1
8Leonardo7Boys1Cup1
9UmurcanTuter FC1
10YassineFC Meerhoven1